83-ї Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді — вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті»

В рамках 83-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді — вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті» 6 квітні проводила свою роботу підсекція «Організація готельного та туристичного обслуговування».

Основною тематикою підсекції стали сучасні напрями розвитку туристичної сфери та готельного господарства України виходячи з останніх тенденцій на світовому туристичному ринку та соціально-економічного становища держави.

В роботі підсекції взяли участь 82 студенти, у тому числі, представники профільних вишів України, зокрема, Київського національного торговельно-економічного університету та Львівського інституту економіки і туризму.

Велику увагу доповідачі приділили питанням підвищення  конкурентоспроможності суб’єктів туристичного ринку, автоматизації управління туристичними та готельними підприємствами, сучасним тенденціям формування  ринку туризму в Україні.

Відповідно до підсумків роботи підсекції, диплом першого ступеня отримала студентка групи ТУ-4-12а Чернякова Поліна, дипломом ІІ ступеня нагороджена Бурдун Вікторія, студентка групи ГС-2-4, за доповідь «Інноваційна складова сучасного готельного сервісу», диплом ІІІ ступеня отримала доповідь на тему: «Особливості формування стратегії збуту туристичного продукту» студентки групи ТУ-4-9 Хронюк Тетяни.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо вагомих наукових звершень!

DSC_0815 DSC_0814 DSC_0809 DSC_0805 DSC_0803 DSC_0800 DSC_0794 DSC_0793 DSC_0836 DSC_0787 DSC_0845 DSC_0833 DSC_0785 DSC_0825 DSC_0822