Корисна інформація для абітурієнта

Дев’ять років тому НУХТ відкрив двері для перших студентів кафедри туристичного та готельного бізнесу. Тоді прийшли найбільш амбітні, сміливі та креативні молоді люди, які разом з викладачами були готові будувати нову кафедру власними справами. Сьогодні випускники кафедри є одними з найбільш затребуваних фахівців на ринку праці в Україні. Унікальний дух самовдосконалення і особлива атмосфера активного навчання та всебічного розвитку і тепер панує в стінах НУХТ. Навчання на кафедрі туристичного та готельного бізнесу Національного університету харчових технологій – це якісна освіта за європейськими стандартами: отримання ступеневої професійної освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та магістр.

Кафедра ТГБ – це кафедра, яка пропонує не лише найвищі стандарти освіти, а й унікальні можливості для розвитку особистості кожного студента.

Пам’ятка абітурієнтові (на що звертати увагу абітурієнтам та їх батькам під час першого відвідування навчального закладу)

Загальна інформація про НУХТ

  • Назва – Національний університет харчових технологій (НУХТ)
  • Рік заснування – 1884,
  • рівень акредитації – IV,
  • форма власності – державна.

Місце розташування

У приймальній комісії з’ясувати, де розташована навчальна частина університету та де територіально доведеться навчатись. (Буває, що деканат навчального закладу знаходиться у величній будівлі в центрі міста, а навчальний процес відбувається у тісних аудиторіях де-небудь на околиці міста.)

Національний університет харчових технологій розташований у самому центрі міста. Саме тут знаходяться і навчальні корпуси університету.

Матеріально-технічна база

Дізнайтеся у приймальної комісії про технічне оснащення навчальних аудиторій. З’ясуйте, чи є у ЗВО наукові лабораторії, спортзали, як обладнана бібліотека та інше? Все це найкраще побачити на власні очі.

До складу університету входять 12 факультетів, 20 структурних підрозділів, які включають в себе 2 інститути післядипломної освіти, 11 коледжів та технікумів, 7 філій, Центр інформаційних технологій, науково-технічна бібліотека, спорткомплекс, студмістечко, яке об’єднує 7 гуртожитків, медпункт, студентські їдальні та буфети, Центр молодіжної політики та корпоративної культури. 

Матеріально-технічна база університету постійно розвивається та оновлюється. За облаштуванням та комплектацією навчальні лабораторії повністю відповідають вимогам часу. Університет має науково-дослідні навчальні та технологічні лабораторії.

Доуніверситетська підготовка

При виборі навчального закладу дізнайтеся про систему підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань УЦОЯО та вступу у вищі навчальні заклади; які умови передбачені правилами прийому ВНЗ для слухачів підготовчих курсів при вступі на І-й курс.

ФАКУЛЬТЕТ ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОСВІТИ НУХТ створено з метою цілеспрямованого проведення освітньої діяльності у сфері доуніверситетської підготовки, професійної орієнтації школярів та формування контингенту студентів, які здатні успішно засвоювати освітньо-професійні програми навчання за спеціальностями університету, а також для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання в Українському центрі оцінювання якості освіти і до випускних атестаційних випробувань з математики, української мови та літератури, фізики, хімії, іноземної мови, біології, географії, історії України.

Після закінчення навчання слухачі факультету мають певні переваги згідно Правил прийому до вищих навчальних закладів (ВНЗ). Навчання на факультеті доуніверситетської освіти – істотна допомога і запорука успіху під час вступу до нашого університету.

Студентське життя

Познайомтесь зі студентами університету – вони дадуть своїй Альма-матер об’єктивну характеристику. Спитайте, чи є у ЗВО спортивні секції, команда КВК, студентський профком, з якими іноземними навчальними закладами співпрацює університет? Наявність цих, на перший погляд не значних моментів, може означати, що ректорат університету піклується про те, щоб навчання було не тільки корисним, а й цікавим.

Всього у навчальному комплексі НУХТ здобувають знання близько 21 тисячі студентів і слухачів. 

Студентське життя це не тільки роки навчання, а й найяскравіші моменти спілкування , які збережуться на довгі роки. Свої таланти студенти можуть розвивати в гуртках художньої самодіяльності, в клубі веселих та кмітливих, змаганнях з брейн-рингу. Усі охочі можуть відвідувати спортивні секції спорткомплексу НУХТ. Профспілка студентів університету допомагає членам своєї спільноти, які зіткнулись з порушенням своїх прав або виявились у скрутному матеріальному становище; мають потребу оздоровитися або якісно відпочити на канікулах; люблять брати участь у творчих вечорах та їздити на екскурсії, ходити до театрів і дискотеки, отримати все це під час навчання саме у нашому навчальному закладі.

Забезпечення працевлаштування випускників НУХТ, їх конкурентоспроможність на ринку праці орієнтує діяльність університету на кінцевий результат: знання, уміння і навички випускників повинні бути застосовані та практично використані на користь держави.

Налагоджені прямі стосунки між університетом та спорідненими іноземними вищими навчальними закладами. Нині встановлені зв’язки з факультетом харчової науки Пенсільванського університету (США), аграрним факультетом університету ГВЕЛФ (Канада), факультетом хімії харчових продуктів Іонійського університету (Греція), підтримуються тісні зв’язки з Люблінським політехнічним університетом (Польща), Цзілінським аграрним університетом (КНР). НУХТ зареєстрований в посольстві США в Україні як університет – партнер для міжнародних програм обміну студентами із спорідненими ВНЗ США.

Викладачі

Поцікавтесь, якій відсоток викладачів має наукові ступені та звання. Іншими словами – скільки в університеті професорів, доцентів, докторів та кандидатів наук. Чи беруть участь викладачі у наукових конференціях, чи розробляють свої навчальні програми та навчальні посібники?.. Це важливий аспект престижності ВНЗ.

Гордістю НУХТ є науково-педагогічні кадри. Серед них 16 академіків та членів-кореспондентів, 84 професорів, докторів наук, 420 доцентів, кандидатів наук, 21 член НАН України та галузевих академій, 10 лауреатів Державної премії України, 16 заслужених діячів науки і техніки та працівників освіти.

З року в рік, з десятиріччя в десятиріччя – протягом 130 років колектив університету зумів не лише пройти через усі випробування та вижити, а й розвинути широку програму комплексних фундаментальних досліджень, стати одним з найбільших закладів держави, головним центром і координатором у сфері розвитку та впровадження інноваційних харчових технологій. Підтвердженням тому золоті та срібні нагороди Міжнародних галузевих та виставок Міністерства освіти і науки України. Безумовно, в цьому величезна заслуга всього колективу університету.

Наявність ліцензії та акредитації

Запам’ятайте, ліцензії та сертифікати з акредитації повинні бути у всіх без винятку як у державних, так і комерційних ЗВО. Ліцензія дає право навчальному закладу надавати освітні послуги, пов’язані з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра (в т.ч. для іноземних громадян). Сертифікат про акредитацію підтверджує: ЗВО має право видавати дипломи державного зразка.

НУХТ – ціла епоха в розвитку харчової промисловості України. Університет має найвищий ІV державний рівень акредитації, ліцензію Міністерства освіти і науки України, здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня – бакалавр, спеціаліст, магістр. 

Корисна інформація абітурієнтові для вступу у 2021 році

Вартість навчання у 2021/2022 навчальному році

Денна форма навчання:

  • 242 «Туризм», бакалавр – 26400 грн
  • 242 «Туризм», бакалавр скорочена форма навчання – 26400 грн
  • 242 «Туризм», магістр – 31800 грн

Заочна форма навчання:

  • 242 «Туризм», бакалавр – 14100 грн
  • 242 «Туризм», бакалавр, скорочена форма навчання – 14100 грн
  • 242 «Туризм», магістр – 15400 грн
Гуртожиток №1
Гуртожиток №2
Гуртожиток №3
Гуртожиток №4
Гуртожиток №5
Гуртожиток №7

Гуртожиток №1

Київ, вулиця Велика Китаївська 92/98

Тел. 525-71-87

Завідувач– Тихонова Олена Сергіївна

Гуртожиток №2

Київ, проспект Науки 21

Тел. 525-32-43

Завідувач– Глимязна Катерина Михайлівна

Гуртожиток №3

Київ, проспект Науки 23

Тел. 525-22-56

Завідувач – Коротчук Оксана Степанівна

Гуртожиток №4

Київ, проспект  Науки 36

Тел. 525-01-70

Завідувач – Шеменюк Наталія Віталіївна

Гуртожиток №5

Київ, проспект Науки 26

Тел. 525-67-74

Завідувач  – Пахалович Валентина Володимирівна

Гуртожиток №7

Київ, вулиця Петрицького 12

Тел. 424-23-64        450-38-66

Завідувач–Назарчук Валентина Іванівна

Навчання в НУХТ – гарантія якісної підготовки, що базується на останніх світових досягненнях галузі, а також добра перспектива працевлаштування, зумовлена заслуженим авторитетом університету і високою кваліфікацією його фахівців.

Для більш детального ознайомлення з майбутньою Альма-матер завітайте на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

Адреса: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 68.

Приймальна комісія: тел. 289-64-00. www.nuft. edu.ua