Відбувся онлайн-День відкритих дверей НУХТ

12 грудня в нашому університеті відбувся масштабний профорієнтаційний івент. Ми звикли казати: «Відбувся День відкритих дверей Національного університету харчових технологій», але – не цього разу. Карантинні обмеження все ще вносять свої невблаганні корективи у наші плани й наміри.

Випускники невпинно наближаються до часу Х, коли потрібно буде однозначно визначитися з вибором, а можливості більше дізнатися про виш своєї мрії й почути відповіді на питання, що хвилюють, дуже обмежені. На допомогу приходять онлайн-зустрічі, і сьогоднішній онлайн-День відкритих дверей НУХТ – одна з таких.

Розпочався захід з відеофільму, який дав уявлення про наш виш, його історію, структурні підрозділи, студентський кампус, дозвілля й спорт.

Ґрунтовну презентацію про особливості вступної кампанії 2021 р. підготував заступник відповідального секретаря приймальної комісії Вадим Серпученко, який давав відповіді на запитання щодо нюансів вступу на бюджет і на контрактну форму навчання, а також продемонстрував майбутнім вступникам як працювати зі сайтом університету.

Інформацію про підготовку до складання ЗНО і вступу на бюджетну форму навчання надала завідувачка підготовчого відділення Валентина Кудіна.

Далі усі охочі могли приєднатися до відеоконференцій наших навчально-наукових підрозділів, де мали можливість детально дізнатися про кожну освітньо-професійну програму, поспілкуватися з деканами факультетів, директорами інститутів, завідувачами і викладачами випускових кафедр.

Яскрава презентація факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу розпочалася з відеофільму «Як першокурсники на посвяту запізнилися…». Дотепна історія задала настрій усьому спілкуванню. Учасники цієї відеоконференції отримали докладні пояснення від відповідальної за профорієнтаційну роботу Віри Зуйко, заступниці декана факультету Віти Цирульнікової, завідувачки кафедри технології ресторанної та аюрведичної продукції Олександри Нєміріч, завідувачки кафедри туристичного та готельного бізнесу Ірини Мельник.

Варто сказати, що майбутніх вступників цікавили найрізноманітніші питання. Вони хотіли дізнатися буквально про все – детальніше про спеціальності і прохідні бали; як здійснюється подання документів для вступу; як правильно розставити пріоритети, вартість навчання, пільги для багатодітних і для дітей-інвалідів; вимоги для вступу на заочну форму навчання, чи є у НУХТ військова кафедра; як узяти участь у Всеукраїнських олімпіадах НУХТ; чи потрібно подавати дві різні заяви на ЄВІ для вступу у магістратуру на два різних факультети; наявність гуртожитків і умови проживання у них та багато інших. На всі вони отримали вичерпні відповіді.

Якщо ж хтось не встиг приєднатися до заходу і задати свої запитання, засмучуватися не варто, адже попереду ще не одна зустріч. Слідкуйте за нашими анонсами на офіційному сайті університету та наших сторінках у соціальних мережах.

dvd3-12-12-2020 dvd4-12-12-2020 dvd5-12-12-2020 dvd7-12-12-2020 dvd21-12-12-2020 dvd23-12-12-2020 dvd30-12-12-2020