День відкритих дверей: цікаво та корисно!

2 березня всі охочі могли завітати на гостину до нашого університету, адже цього дня відбувся традиційний весняний День відкритих дверей НУХТ.

У нашому навчальному закладі завжди раді гостям, а до таких заходів готуються особливо старанно – все найкраще й найцікавіше презентують кафедри, факультети й навчально-наукові інститути, а Приймальна комісія старанно систематизує всі новації вступу, аби майбутні вступники знали й розуміли всі нюанси, що чекатимуть на них при реєстрації та роботі з електронними кабінетами, могли уникнути типових помилок при виборі пріоритетів, не втратили шанс скористатися можливістю вступити на бюджетну форму навчання чи пільгами.

Після огляду виставки досягнень і матеріально-технічної бази наших структурних підрозділів та спілкування з їх керівництвом, викладачами і студентами, гості університету могли долучитися до лайфхаку «Краще зроблю завтра (ні)» від голови студентської ради Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Дмитра Шемідька. У дотепній формі він розповів про студентське життя, прийняття рішень і вибір. Далі серед майбутніх вступників відбувся розіграш подарунків із символікою НУХТ, після якого заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Олександр Данькевич представив лайфхак «Як вступити до НУХТ? Корисні поради для вступника» для учнів шкіл, гімназій, ліцеїв, а начальник відділу аналітично-інформаційного моніторингу освітньої діяльності Олена Подобій надала аналогічні рекомендації старшокурсникам коледжів і технікумів.

Ну і наостанок – найцікавіше – кейс майбутніх професій у формі майстер-класів та тренінги. Тут на наших гостей чекав широкий вибір – випускові кафедри постаралися якомога яскравіше представити свої спеціальності.

До Дня відкритих дверей кафедра туристичного та готельного бізнесу підготувала для гостей цікавий майстер-клас «Як організувати незабутню подорож».

Доцент кафедри ТГБ Тетяна Юхимівна Примак ознайомила гостей з особливостями організації туристичної подорожі, акцентуючи увагу на важливих лайфхаках, які неодмінно знадобляться кожному туристу. Відтак, присутні могли спробувати себе у ролі професійного туроператора та навчились правильно обирати тур у провідних туристичних операторів України, розшифровувати програму туру, бронювати квитки на транспорт та готелі, знаходити найбільш комфортні ціни.
20190302_120228 20190302_120235 den-vdkr-dverej-4-02-03-2019 den-vdkr-dverej-51-05-03-2019 den-vdkr-dverej-52-05-03-2019 IMG-09f7def46544eb5cb0f5335a1e6613e8-V