Дружнє спілкування здобувачів кафедри із майбутніми абітурієнтами

26 листопада 2020 р. здобувачі спеціальності 242 «Туризм» (Дар’я Вогулкіна, Іванна Загіней, Іванна Зеднік, Ірина Кравчук, Катерина Штельмах) разом із доцентом кафедри туристичного та готельного бізнесу Оленою Харченко провели профорієнтаційний захід для учнів ОНЗ Щасливський НВК на платформі Zoom.

У ході активного онлайн-спілкування майбутні абітурієнти дізнались з перших уст про освітньо-професійну програму «Туризм», переваги навчання у НУХТ, а також  насичене і цікаве студентське життя. Особливо жвавим було обговорення навчальних і виробничих практик, завдяки яким можна закріпити здобутті знання і розвинути навики та уміння на сучасних підприємствах готельної та туристичної індустрії.

Тепле і дружнє спілкування завершилось побажанням школярам успішної здачі ЗНО та вступу на омріяну спеціальність.

изображение_viber_2020-12-27_20-26-05