Екскурсійна практика третьокурсників спеціальності «Туризм» – розпочалася!

1 вересня настало, не зважаючи на COVID-19. Новий навчальний рік розпочався, а разом із ним розпочалася екскурсійна практика у студентів 3 курсу спеціальності 242 «Туризм». Вона повинна бути цікавою, корисною і такою, що запам’ятовується, про що подбали викладачі кафедри туристичного та готельного бізнесу.

Установча конференція відбулася на платформі ZOOM, а все інше, як то кажуть, у полі! Цікаві місця та дивовижні історії про Київ, історичні пам’ятки та музеї, з чого починається і чим завершується робота справжнього екскурсовода – все це в програмі практики. Наші здобувачі вже засвоїли – екскурсія повинна бути такою, щоб запам’яталася, спровокувала запитання і викликала бажання дізнатися ще більше!

Перші локації практикантів – Київська картинна галерея і Національний музей мистецтва імені Богдана та Варвари Ханенків.

turizm1-04-09-2020 turizm2-04-09-2020 turizm3-04-09-2020