Екскурсії студентів першого курсу спеціальності «Туризм» до готелю «Radisson Blu Hotel»

Колективом кафедри туристичного та готельного бізнесу було організовано екскурсії студентів першого курсу спеціальності «Туризм» до готелю «Radisson Blu Hotel». В рамках заходу студенти ознайомилися з номерним фондом готелю, його інфраструктурою та особливостями роботи.
Такі екскурсії є традиційними для студентів спеціальності «Туризм» і регулярно організовуються колективом кафедри, оскільки є невід’ємною частиною навчального процесу, адже дають можливість наочно продемонструвати студентам матеріал, котрий подається їм під час навчального процесу на заняттях.
Колектив кафедри туристичного та готельного бізнесу висловлює щиру подяку керівництву готелю «Radisson Blu Hotel» за співпрацю.
i4qDHa1XFzM aPyYJAWDqq4 4Le1yjXk98U 2d72b09d-Tc