«Home edition» – VIII Кулінарний конкурс факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

Студенти спеціальності “Туризм” – активні учасники «Home edition» – VIII Кулінарного конкурсу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, який відбувся 24 червня у прямому ефірі за допомогою сервісу відеоконференцій Zoom.

Учасників конкурсу, фіналістів і вболівальників тепло привітав декан факультету і певною мірою «хрещений батько» конкурсу (бо саме за його ініціативи він і був започаткований) професор Віктор Доценко. Він подякував конкурсантам за активність, висловив впевненість у їх беззаперечних професійних талантах і майбутніх перемогах, а також побажав учасникам успіху й насолоди від самого процесу творення й змагання, гарних спогадів про цей досвід і не зупинятися, а продовжувати розвиватися.

Далі учасники заходу переглядали відеопрезентації фіналістів, слухали їх розповіді про приготування своїх авторських страв, задавали питання. Після завершення усіх переглядів журі від’єдналося від загального чату, щоб порадитися й винести вердикт.

Снимок экрана (180) Снимок экрана (182) Снимок экрана (192) Снимок экрана (198)

финал