Кіноперегляд в честь Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом в ім’я соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про пандемію, що швидкими темпами розповсюджується по усіх регіонах земної кулі.

Кафедра туристичного та готельного бізнесу не змогла залишитись осторонь такої суспільної проблеми, організувавши 2 грудня 2019 року тематичний захід, покликаний привернути увагу студентів до проблеми ВІЛ/СНІД.

Студенти 3 курсу та доцент Тетяна Мірзодаєва переглянули фільм “Голка” (1988) з Віктором Цоєм в головній ролі і обговорили проблему наркозалежності та її наслідки, які не втрачають актуальності і сьогодні. Першочерговим завданням організованого заходу було формування у студентства свідомого ставлення до наявної проблеми.

photo_2019-12-02_22-21-59