Квартирник в стилі 80-х

В рамках дисципліни «Організація туризму (організація анімаційної діяльності)» студентами групи ТУ-3-11 було організовано «Квартирник в стилі 80-х». Проведенням даного заходу студенти продемонстрували на практиці набуті під час вивчення курсу знання та вміння цікаво й змістовно проводити дозвілля.
Захід відвідали викладачі кафедри туристичного та готельного бізнесу та відзначили креативність студентів, їх здатність працювати в колективі та вміння організовувати дозвіллєві заходи, що дуже важливо для майбутнього фахівця в галузі туризму.
Метою «квартирника» було показати відвідувачам особливості розваг молоді у 80-х роках. Студенти вдало підібрали місце проведення, декорації, музичне оформлення та конкурси, а родзинкою заходу було виконання під гітару пісень популярних у 80-х роках гуртів Горбаченком Владом.
9-rsGh2HpPw 3evXazcUP5g