Методичний семінар для студентів про кращі практики академічної доброчесності у вищій освіті

12 вересня 2018 року доцент кафедри туристичного та готельного бізнесу Тетяна Мірзодаєва взяла участь у Міжнародному семінарі «Академічна доброчесність у вищій освіті: виклики та кращі практики», який був проведений за Програмою професійного розвитку (підвищення кваліфікації) наукових і науково-педагогічних працівників. Семінар відбувався в Інституті вищої освіти НАПН України за участю директора Центру прикладної етики Fairfield University, професора Девіда Шмідта (David Schmidt) та професора факультету економіки цього університету Катрін Нантз (Kathryn Nantz).

У ході семінару обговорювались як вітчизняні, так і зарубіжні практики імплементації принципів академічної доброчесності в університетське середовище, а також проблеми, які виникають в цій сфері.

За підсумками обговорених питань Тетяна Мірзолаєва провела методичний семінар з етико-філософських основ академічної доброчесності для студентів 3 курсу спеціальності 242 «Туризм».

1537435190 20200130_130739 (1)