Найцікавіше про круїзи з перших уст

13 листопада 2018 року відбулась зустріч майбутніх фахівців туризму з директором круїзної компанії «ІНФЛОТ» Прядком Сергієм Івановичем. Студенти 3 курсу кафедри туристичного та готельного бізнесу взяли участь в обговоренні перспектив розвитку круїзного туризму в Україні та світі та одержали можливість дізнатися найцікавіше з перших уст, адже зустріч проходила з туроператором по круїзах «Ін флот Круїз енд Феррі Україна».
Під час зустрічі студенти розширили знання щодо круїзного продукту, популярних маршрутів, оптимальних портів посадки, необхідних документів для подорожі. Дізналися, які круїзи вибирають певні вікові групи, що необхідно враховувати при плануванні відпочинку на борту круїзного лайнера з дітьми і багато іншого.
інфлот інфлот1 інфлот2