Обговорення питань конкурентоспроможності національної економіки в рамках Міжнародної науково-практичної конференції

5-6 жовтня 2017 року відбулась XVIІ Міжнародна науково-практична конференція «Конкурентоспроможність національної економіки», організована кафедрою економіки підприємства економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Активну участь у конференції взяла викладач кафедри туристичного та готельного бізнесу Бігун У. В., виступивши з доповіддю у рамках напрямку “Економічна безпека держави та підприємства”.
На пленарному засіданні з вступним словом до учасників конференції звернувся д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Базилевич Віктор Дмитрович. З вітальними словами виступили к.е.н., професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президент Інституту конкурентного суспільства, Прем’єр-міністр України 2005-2006 рр. Єхануров Юрій Іванович; к.е.н., професор, Почесний Голова Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти Ушакова Ніна Миколаївна та д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки підприємства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, заслужений економіст України Филюк Галина Михайлівна.
Учасниками конференції у процесі обговорень висвітлено актуальні питання забезпечення конкурентоспроможності національної економіки в умовах євроінтеграції та глобальної нестабільності; структурних зрушень та інноваційної модернізації підприємств і корпорацій; регулювання розвитку економіки та бізнесу; розвитку внутрішнього ринку товарів та послуг та розвитку корпоративного управління на вітчизняних підприємствах.
За результатами проведення конференції прийнято резолюцію та розроблено пропозиції щодо забезпечення конкурентоспроможності економіки України.
_56B5457

_56B5463