Обговорення смарт-спеціалізації з представниками ЗВО та науково-дослідних установ

14 серпня 2020 р. викладачі кафедри туристичного та готельного бізнесу долучилися до обговорення смарт-спеціалізації з представниками закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, яке організував Український інститут міжнародної політики спільно з Директоратом науки та інновацій Міністерства освіти і науки України та Командою підтримки реформ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Питання, які зацікавили учасників:
✔ ключові етапи розробки смарт-спеціалізації;

✔ роль закладів вищої освіти та науково-дослідних установ у розробці та впровадженні смарт-спеціалізації в Україні.
✔ яка інформація необхідна закладам вищої освіти та науково-дослідним установам для більш активного залучення у процес розробки та впровадження смарт-спеціалізації;
✔ на якому етапі зараз знаходяться українські регіони;

✔ переваги та можливості участі для науковців та інноваторів;
✔ інструменти для впровадження смарт-спеціалізації в Україні;
✔ алгоритм подальших дій для зацікавлених сторін.

Снимок экрана (250) Снимок экрана (258)