Обмін досвідом щодо збереження нематеріальної культурної спадщини

25- 26 жовтня у в Київському національному університеті культури і мистецтв відбулась Міжнародна науково – практична конференція – фестиваль «Нематеріальна культурна спадщина як сучасний туристичний ресурс: досвід, практики, інновації», у якій взяла участь завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу, доктор економічних наук, доцент Дарія Басюк.
На конференції було представлено сучасні підходи ЮНЕСКО до збереження нематеріальної культурної спадщини та дослідження українських та зарубіжних культурологів у цій царині.
Доповідь Дарії Басюк на тему традицій еногастрономічної культури та досвіду її використання в туризмі викликала жваве обговорення та підтримку щодо вивчення та популяризації гастрономічної культури регіонів України.
Спадшина 25 10 2017 087

Спадшина 25 10 2017 089