Першокурсники долучились до проведення церемонії нагородження Kyiv FoodTravel Awards-2021

28 травня 2021 р. здобувачі 1 курсу спеціальності «Туризм» мали можливість долучитися до цікавого заходу у професійному гастрономічному туризмі. Вони стали учасниками церемонії нагородження Kyiv FoodTravel Awards-2021. У кожну номінацію були номіновані дуже гідні і яскраві учасники. А в деяких категоріях була неабияка конкуренція, за що подяка експертам та самономінантам.

Допомагаючи організаторам у забезпеченні якісного обслуговування заходу, наші студенти отримали чудову можливість познайомитися із професіоналами сфери гостинності і окунулись у професійне середовище.

Цей захід та його організатори – Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму та Управління туризму та промоцій КМДА – заявили про те, що гастрономічний туризм в Києві і Київському регіоні — це не тільки «потенціал», але й потужна об’єктивна реальність. «Є люди, є туристичні продукти, є локації, які впритул працюють з туристами і готові множити свої зусилля та можливості» – заявив Голова Всеукраїнської асоціації гастрономічного туризму Олексій Волков.

Що ж стосується користі та ефективності, то Kyiv FoodTravel Awards-2021 — це відмінний кейс для того, щоб проілюструвати таке поняття як «со-конкуренція». Коли завдяки інформаційним партнерам і тисячам репостів на сторінках номінантів, їхні прихильники заходили на сторінку Народного голосування, голосували і, звичайно ж, бачили весь спектр того, що є сьогодні «Гастрономічним туризмом у Києві та регіоні».

1 2 3 4