Інформація щодо отримання подвійного магістерського диплому

Університет охорони праці в місті Катовіце, Польща (WSZOP) з 2009 року співпрацює з університетами ЄС в рамках європейської програми «Подвійного  диплому». Тепер ця програма є доступною для студентів нашого ВНЗ.

У 2015 році на кафедрі туристичного та готельного бізнесу започатковано програму отримання подвійного магістерського диплому: національного – за спеціальністю «Туризмознавство» та європейського – за спеціальністю «Міжнародне управління» у Вищій Школі Менеджменту Охорони Праці в Катовіцах (Польща).

21 жовтня до нашого університету завітали представники Вищої Школи Менеджменту Охорони Праці в Катовіцах (Польща) – заступник декана технічного факультету Яцек Пагева, помічник канцлера Клавдія Тирала та директор «SOWARD INTERNATIONAL GROUP» Юрій Маслак. Гості зустрілися з проректором університету з міжнародних зв’язків та інтеграції Ярославом Засядьком та та поспілкувалися з магістрантами різних спеціальностей. У ході зустрічі зі студентами польські фахівці презентували програму подвійних дипломів (2D!), що вже працює між нашими навчальними закладами. Вони ґрунтовно розповіли про умови участі у ній, перспективах, які з’являються у учасників програми.

Читати новину повністю…

Інформація щодо магістерського національного диплому за спеціальністю «Туризмознавство» на кафедрі туристичного та готельного бізнесу НУХТ

Магістерська підготовка за спеціальністю «Туризмознавство» базується на проведенні наукових досліджень і орієнтована на підготовку фахівців для науково-дослідної і педагогічної роботи, а також роботи у туристичній індустрії.

Підготовку магістрів зі спеціальності «Туризмознавство» завершує виконання та захист дипломної роботи, яка присвячена дослідженню роботи туристичного підприємства з оцінкою майбутніх тенденцій його розвитку, враховуючи впровадження інновацій.

Магістри зі спеціальності «Туризмознавство» – професіонали, які користуються постійним попитом на ринку праці, мають можливість отримувати високу заробітну плату та здатні швидко адаптуватися до постійно зростаючих вимог споживачів.

Об’єктом діяльності випускників є організація розроблення та реалізації туристичного продукту, туристичних послуг, екскурсійного обслуговування; планування та організація діяльності туристичного підприємства; впровадження інноваційних спеціалізованих туристичних продуктів, їх інформаційна та маркетингова підтримка; управління якістю і конкурентоспроможністю туристичного підприємства.

Випускники університету за спеціальністю «Туризмознавство» можуть займати посади:

 • керівник туристичної агенції, менеджер з туризму, консультант зі стандартизації, ліцензування та сертифікації туристичних послуг, фахівець з туристичного обслуговування, фахівець з організації дозвілля, фахівець з розвитку винного та міжнародного туризму, інспектор з туризму, науковий співробітник, викладач вищого навчального закладу.

Інформація щодо магістерського європейського диплому за спеціальністю «Міжнародне управління» у Вищій Школі Менеджменту Охорони Праці в Катовіцах (Польща)

Учасник Програми після закінчення навчання отримує Диплом в нашому університеті одночасно із Дипломом у Польщі. Навчання відбувається на польській та англійській мові. Якщо студент потребує вивчення польської мови – матиме змогу під час навчання у польському Університеті відвідувати безкоштовні курси.

Важливий елемент Програми – можливість участі студентів у програмах Європейського Союзу, зокрема «Ерасмус+». Будь-який студент, склавши тест на знання англійської мови, має змогу стажуватися на підприємствах ЄС та навчатися в університетах ЄС безкоштовно.

Навчання за програмою «Подвійного  диплому» триває щонайменше один семестр. Спільний навчальний план дозволить уникнути повторення вивчених дисциплін. Навчання реалізується у формі: Стаціонарного навчання (приїзд до Польщі два рази на семестр); Електронного навчання на платформі Moodle; В рамках самоосвіти на основі отриманих матеріалів.

В рамках програми:

 1. Щоденне консультування із вивчення польської мови;
 2. Курс польської мови в рамках Літньої школи;
 3. Курс за спеціальністю «Європейський парламентаризм»;
 4. Кожен учасник Програми отримує графік навчань та перелік екзаменаційних завдань.

Переваги програми:

 1. Два дипломи: український і польський;
 2. Навчання в сучасному Університеті в Європейському Союзі;
 3. Вивчення польської мови в Польщі;
 4. Проживання у гуртожитку;
 5. Економічно вигідне повітряне сполучення з Катовіце;
 6. Після закінчення навчання можливість двомісячного стажування на підприємствах ЄС за програмою Erasmus + зі щомісячною стипендією від 500 до 800 євро залежно від країни, де відбуватиметься стажування.

Інформація про Вищу Школу Менеджменту Охорони Праці в Катовіцах (Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach)

школа 4школа 8школа 7школа 3школа 6школа 2школа

Вища Школа Менеджменту Охорони Праці в Катовіцах (ВШМОП) була заснована у 2002 році і є вписана в регістр непублічних вузів Міністерства Науки і Вищої Освіти. Місія університету полягає в освіті лідерів в сфері гуманізації трудових відносин людини – середовища для організації на ринку праці.

Університет розміщується в Катовіцах (www.um.katowice.pl), столиці Сілезії (www.silesia-region.pl). Є лідером в галузі освіти з питань безпеки та першим університетом в країні, у якому створено факультет інженерних досліджень, відповідно до зростаючого попиту на спеціалістів у галузі охорони праці та здоров’я. Університет є добре організованим і обладнаний сучасною системою інформаційних технологій для дистанційного навчання (e-learning).

Переглянути сайт ВШМОП