Президент «Асоціації сомельє України» – Дмитро Сидоренко, провів лекцію та дегустацію для магістрів

Протягом другого семестру, студенти п’ятого курсу спеціальності «Туризм» вивчали предмет «Еногастрономічний туризм», під керівництвом доцента Марини Григорівни Руднєвої.

17 травня 2016 року, для майбутніх магістрів була проведена дегустація та лекція Дмитра Сидоренка – президента «Асоціації сомельє України».

Протягом півтори години, студенти отримали багато цікавої і корисної інформації, зокрема, про організацію екскурсій на виноробні підприємства та їх особливості в різних країнах і регіонах.

Під керівництвом досвідченого сомельє п’ятикурсники навчилися основним правилам дегустації: оцінювати колір вина, запах, смак, особливості вибору винних бокалів та багато іншого. Ці знання одразу були підкріплені практично – дегустацією Рислінгу та Піно Нуар від українського виробника.