Студентам про сучасні технології в туризмі

29 жовтня на кафедру туристичного та готельного бізнесу НУХТ завітав Червінський Олександр – Scrum Master в продуктовій IT компанії Hubber. Захопленню сучасними технологіями e-commerce гостя передували диплом менеджера туристичного бізнесу, 9 років досвіду роботи у туристичному бізнесі, зокрема, досвід розвитку туристичних агентств, розробки і розвитку франшиз для туристичних агентств.
Тем для обговорення виявилося безліч – як відпочинок може стати справою твого життя, інновації та технології в туризмі, плюси і мінуси франчайзингу в туризмі, що таке Agile-підхід і Scrum-методологія, які основні положення Agile-маніфесту і багато інших. Цікаво було всім: студентам, викладачам, а також самому спікеру.
P1030930 P1030935 P1030937 P1030940