Про закордонні подорожі з директором туроператора “Максіматур”

Студенти 3 курсу Національного університету харчових технологій спеціальності «Туризм» обговорили можливі варіанти закордонної подорожі з генеральним директором дочірнього підприємства чеського туроператора «Максіматур» Валерієм Гавриленко.
Підкріплення теоретичних знань практичними навичками – обов’язкова умова успішного навчання спеціальності. Участь у формуванні туру, обговорення особливостей поїздки, пов’язаних зі специфікою спеціальності, що здобувається, пошук шляхів здешевлення поїздки, – дискусію з цих та багатьох інших питань буде продовжено через декілька днів. Варіант програми подорожі, який презентував туроператор, може бути змінений у відповідність з пропозиціями самих студентів. Вже на наступному тижні будуть розглянуті пропозиції, які мають бути підкріплені аналізом ринку, порівняльною характеристикою турів інших українських туроператорів, обґрунтуванням екскурсійної програми, аргументами на користь організації зустрічей з чеськими фахівцями, які працюють у туристичному бізнесі.
P1030905 P1030912 P1030922