Профорієнтація для фастівських школярів

27 лютого у Фастівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся масовий захід Ярмарок професій, на якому наш університет презентували представники кафедр Навчально-наукового інституту харчових технологій, Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, Навчально-наукового інституту економіки і управління, а також факультетів автоматизації і комп’ютерних систем, біотехнології та екологічного контролю, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Кафедру туристичного та готельного бізнесу представляв к.е.н., доцент Баєв Вадим Вікторович.

Гості Ярмарку, а це учні випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району, педагогічні працівники, батьки дізналися про переваги здобуття вищої освіти саме в нашому університеті, про навчання, організацію дозвілля наших студентів, умови проживання у гуртожитках студмістечка, проходження практики та можливості працевлаштування за спеціальністю з гідною оплатою.

Представники НУХТ розповіли присутнім про діяльність навчального закладу, умови вступу та перелік спеціальностей і освітніх програм, за якими в нашому навчальному закладі здійснюється підготовка висококваліфікованих, конкурентноспроможних на ринку праці фахівців.

Учні отримали інформаційно-рекламні матеріали й запрошення на День відкритих дверей НУХТ, що відбудеться 2 березня, де вони зможуть оглянути потужну матеріально-технічну базу, яка забезпечує ведення навчального процесу на найвищому рівні, поспілкуватися з викладачами і студентами.
fastov-5-28-02-2019 fastov-2-28-02-2019 fastov-3-28-02-2019