Програма професійного та культурного обміну

Враховуючи рішення Європейського Союзу про надання країнами-членами Європейського Союзу допомоги та сприяння країнам-претендентам на вступ до Євросоюзу, а також домовленості між угорським і українським прем’єр-міністрами про надання Угорщиною консультацій і радників-фахівців, для прискорення процесу інтеграції України в ЄС, Угорсько-Українське Товариство з іншими зацікавленими угорськими органами управління та громадськими організаціями пропонують програму професійного та культурного обміну 3 ночі/4 дні. Даний тур організовує туристичний оператор ОLIMP.
1 день
Зустріч групи на залізничному вокзалі м. Чоп. Виїзд на українсько-угорський кордон та приїзд до Будапешту.
Оглядова екскурсія по Будапешту: площа Героїв, пам’ятник Мілленіуму, замок Вайдвхунад, проспект Андраши, Базиліка Святого Іштвана, Рибацький бастіон, церква Матяша, королівський Палац. Відвідування лікувальних термальних джерел, спа-купалень Сечені – найбільшого банного комплексу Будапешту та Європи, який включає в себе 3 зовнішні басейни та 15 внутрішніх, також сауну, масаж та ін.
Поселення в готель.
Ночівля
2 день
Сніданок.
Відвідування Угорського Національного університету. Круглий стіл з представниками обох університетів на тему: «Сучасні проблеми глобалізованого світу: економіка, культура, освіта».
Вручення сертифікатів міжнародного зразка.
Вільний час.
Ввечері пропонується відвідати національний угорський ресторан «Трофея» (шведський стіл, безалкогольні та слабоалкогольні напої в необмеженій кількості).
Ночівля
3 день
Сніданок
Переїзд до столиці Австрії – Відня. Знайомство з Віднем розпочинається з автобусної екскурсії по місту з заїздом в «криві будиночки» архітектора Фриденсрайха Хундертвассера. Далі слідує пішохідна екскурсія імператорськими стежками та знайомство з центром прекрасного Відня.
Вільний час.
Повернення до Будапешту.
Ночівля.
4 день
Сніданок.
Виселення з готелю. Виїзд до м. Егер.
Егер – відоме завдяки термальним лікувальним джерелам, також місто є центром одного із виноробських регіонів Угорщини: тут виробляють десятки різних вин, найпопулярнішим серед яких є «Бича кров».
Щоденно в долині «Сепассонь» для туристів проводять дегустацію кращих сортів вин, виготовлених за багастолітніми місцевими традиціями.
Дегустація вина з гуляшем.
Виїзд до м. Чоп.
20121206eger 610 hungary-budapest-sights hqdefault-1