Самостійна практична діяльність – кращий спосіб опанувати майбутню професію!

Традиційно на кафедрі туристичного та готельного бізнесу організована виробнича екскурсійна практика для студентів 3-го курсу спеціальності 242 «Туризм» на основі компетенцій з дисципліни «Організація туризму (Екскурсійна діяльність)».

Головним завданням другого етапу практики (який тривав з 15 по 19 червня 2018 року) була розробка цікавого пізнавального маршруту вулицями та історичними місцями міста Києва. Відтак, студенти мали змогу відчули себе справжніми екскурсоводами, самостійно розробивши та провівши різноманітні екскурсії, серед яких: «Володимирська вулиця – від сучасності до давнини», «Зелені легені міста» (Ботанічний сад), «Київський Оксфорд», «Від язичництва до християнства», «Аскольдова могила», «Екскурсія для закоханих», «Київ кримінальний» та ін.

Під час проведення екскурсій відбувалося вдале поєднання двох елементів екскурсії – показу та розповіді, а також активна взаємодія всіх учасників процесу екскурсійного обслуговування, як екскурсовод, об’єкт та екскурсант. Формування навичок організації та проведення групових екскурсій, підготовка власних портфелів екскурсовода, засвоєння принципів командної роботи задля спільного результату – все це спияє формуванню майбутніх фахівців, конкуреноспроможних на ринку туристичних послуг.

viber image7 viber image8 viber image9 viber image6 viber image5 viber image viber image2