Міжнародна діяльність кафедри туристичного та готельного бізнесу

Велика увага приділяється міжнародним зв’язкам кафедри. Підписано угоди про співпрацю з освітніми установами Білорусі, Італії, Греції, інших країн. Щороку викладачі і студенти вивчають практичний досвід організації туризму у європейських країнах: Угорщині, Болгарії, Німеччині, Франції тощо.

У листопаді 2013 року була підписана Угода  про співпрацю у галузі культури, освіти та науки між Посольством  Аргентинської Республіки в Україні з метою культурного та соціального розвитку, розвитку міжнародної  інтеграції  освіти і науки, трансферу технологій та академічного обміну.

На кафедрі здійснюється активна міжнародна діяльність з університетами Італії, Литви, Білорусі, Туреччини.

У 2013 році створена Асоціація сприяння розвитку винного та гастрономічного туризму в Україні.

У листопаді 2013 року було підписано Угоду про співпрацю у галузі культури, освіти та науки між Національним університетом харчових технологій та Асоціацією сприяння розвитку італійської мови, культури та науки в Україні “Італіамо”.
В рамках угоди здійснюється вивчення італійської мови та культури Італії, поширення досвіду італійських наукових шкіл у сфері харчових технологій та еногастрономічного туризму. Підготовка студентів та викладачів Університету до участі у екзаменаційних сесіях Університету для іноземців м. Сієни для отримання міжнародної сертифікації знання італійської мови (сертифікату CILS), також підготовка проектів співпраці з Університетом Мачерата, Університетом Камеруно, міжнародного проекту Асоціації “Україна – Італія: культурні діалоги без кордонів”. В 2014 році до угоди приєдналась Школа італійської мови і культури для іноземців “Кампус Магнолія” (м. Кастелраймондо, Італія).

В листопаді 2013 року в Національному університеті харчових технологій створено Асоціацію сприяння розвитку винного та гастрономічного туризму в Україні. В 2014 році укладено угоду про співпрацю з Брестським державним технічним університетом (Республіка Білорусь).

В 2015 році започатковано програму отримання подвійного магістерського диплому: національного – за спеціальністю «Туризмознавство» та європейського – за спеціальністю «Міжнародне управління» у Вищій Школі Менеджменту Охорони Праці в Катовіцах (Польща).

Переглянути інформацію щодо отримання подвійного магістерського диплому:

національного – за спеціальністю «Туризмознавство» та європейського – за спеціальністю «Міжнародне управління» у Вищій Школі Менеджменту Охорони Праці в Катовіцах (Польща).