Профорієнтаційна робота кафедри туристичного та готельного бізнесу

На кафедрі туристичного та готельного бізнесу щорічно розробляється план заходів з профорієнтаційної роботи та підготовки до прийому на І курс за спеціальністю “Туризм”. Згідно плану проводяться зустрічі викладачів кафедри з учнями загальноосвітніх навчальних закладів України з метою їх ознайомлення з освітньою діяльністю кафедри та правилами вступу до університету. Також для майбутніх абітурієнтів НУХТ кафедрою проводяться Дні гостинності.

У 2019/2020 навчальному році Дні відкритих дверей університету відбуватимуться по суботах:

30 листопада 2019 р.
25 січня 2020 р.
14 березня 2020 р.
16 травня 2020 р.

Програма кожного Дня оприлюднюватиметься окремо. Слідкуйте за оголошеннями на сайті університету та у соціальних мережах кафедри.

 

Профорієнтаційні заходи кафедри

Протягом 2019 календарного року викладачі кафедри туристичного та готельного бізнесу активно проводили профорієнтаційну роботу щодо вступу на спеціальність 242 «Туризм» у НУХТ. Зокрема,  проведено профорієнтаційні заходи серед учнів 10-11 класів:

Також профорієнтаційні заходи щодо вступу на скорочену форму навчання в НУХТ проведено серед слухачів коледжів та профтехучилищ:

Викладачі кафедри брали участь у профорієнтаційних заходах “День кар’єри 2019″ для учнівської молоді випускних класів шкіл:

Колектив кафедри ТГБ брав участь в офіційних заходах під час проведення Днів відкритих дверей НУХТ (2 березня 2019, 5 жовтня 2019, 30 листопада 2019) проводили під гаслом «Дня відкритих дверей» «День гостинності» з метою ознайомлення школярів з діяльністю університету, факультету та кафедри, майстер-клас «Бронювання туристичного продукту», майстер-класи з підготовки до ЗНО з географії.