Профорієнтаційна робота кафедри туристичного та готельного бізнесу

На кафедрі туристичного та готельного бізнесу щорічно розробляється план заходів з профорієнтаційної роботи та підготовки до прийому на І курс за спеціальністю “Туризм”. Згідно плану проводяться зустрічі викладачів кафедри з учнями загальноосвітніх навчальних закладів України з метою їх ознайомлення з освітньою діяльністю кафедри та правилами вступу до університету. Також для майбутніх абітурієнтів НУХТ кафедрою проводяться Дні гостинності.

У 2020/2021 навчальному році Дні відкритих дверей університету відбуватимуться по суботах:

12 грудня 2020 р.
06 лютого 2021 р.
03 квітня 2021 р.
15 травня 2021 р.

Програма кожного Дня оприлюднюватиметься окремо. Слідкуйте за оголошеннями на сайті університету та у соціальних мережах кафедри.

 

Профорієнтаційні заходи кафедри

Протягом 2020 календарного року викладачі кафедри туристичного та готельного бізнесу активно проводили профорієнтаційну роботу щодо вступу на спеціальність 242 «Туризм» у НУХТ. Зокрема,  проведено профорієнтаційні заходи серед учнів 10-11 класів:

  • опорного навчального закладу «Щасливський навчально-виховний комплекс «Ліцей-загальноосвітня школа I-III ступенів-дитячий садок» Бориспільської районної ради Київської області;
  • шкіл №190, №192, №212 Деснянського району м. Києва, спеціалізованої школи №152 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва, спеціалізованої школи №189 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов м. Київ;
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 218 Деснянського району м. Київ;
  • гімназії № 59 імені О. М. Бойченка Голосіївського району м. Київ;
  • спеціалізованої школи №64 з поглибленим вивченням іспанської, англійської та французької мов м. Київ;
  • спеціалізованої школи №216 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Київ;
  • спеціалізованих  загальноосвітніх шкіл I-III ступенів №1 і №2 у м. Узин;
  • спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 92 імені Івана Франка, м. Київ;
  • СЗОШ І-ІІІ ступенів № 236 та №286, м. Київ.

Також профорієнтаційні заходи щодо вступу на скорочену форму навчання в НУХТ проведено серед слухачів коледжів та профтехучилищ:

  • Київського вищого професійно-технічного училища будівництва та дизайну, м. Київ.

Викладачі кафедри брали участь у профорієнтаційних заходах “День кар’єри 2020″ для учнівської молоді випускних класів шкіл:

Колектив кафедри ТГБ брав участь в офіційних заходах під час проведення Днів відкритих дверей НУХТ (25 січня 202030 травня 2020, 15 червня 2020, 12 грудня 2020) проводили під гаслом «Дня відкритих дверей» «День гостинності» з метою ознайомлення школярів з діяльністю університету, факультету та кафедри, майстер-клас «Бронювання туристичного продукту», майстер-класи з підготовки до ЗНО з географії.