Дрокіна Ніна Іванівна

Наукова ступінь

Кандидат економічних наук з 2015 року. Тема дисертації "Механізм прийняття управлінських рішень в комунікаційній системі підприємства"

Громадська робота (обов’язки по кафедрі)

Відповідальна за сайт кафедри туристичного та готельного бізнесу та впровадження дистанційного навчання

Стажування

Стажування в European Academy Research EURAC (Больцано, Італія) в рамках проекту «Мережа електронного навчання для підвищення кваліфікації у сфері туризму» (за підтримки Європейської комісії)
Семінари щодо організації дистанційного навчання в рамках проекту TEMPUS-Projekts 158739-TEMPUS-DE-TEMPUS-JPHES у Відні, Берліні, Мінську, Тбілісі, Кутаісі.
Сертифікат курсу англійської мови професійного спілкування у Центрі іноземних мов WorldCenter

Тематика (сфера) наукових інтересів

Прийняття управлінських рішень у комунікаційній системі підприємства, інноваційний та інвестиційний менеджмент; організація дистанційного навчання за допомогою системи управління курсами Moodle.

Дисципліни, які викладаються на кафедрі

Менеджмент (Комунікативний менеджмент), Управління інноваційними проектами в туризмі, Менеджмент готельно-ресторанного господарства

Кількість публікацій

Має більше 50 наукових робіт, з яких 6 колективних монографій.

Нагороди та грамоти

Нагороджена Почесною грамотою Міжнародної організації підтримки й підготовки потужностей до Євро-2012 (GIZ) за участь та вагомий внесок в отримання 6 місця за стенд України на Міжнародній туристичній виставці в Берліні ITB Berlin.
Має сертифікати І-ІІІ ступенів з міжнародних олімпіад з "Менеджменту організацій", "Бізнес-планування", "Економіки підприємства", 16 сертифікатів успішного виступу на конференціях, близько 10 грамот та подяк за підготовку студентів до конкурсів та за якісну підготовку заходів.