Стажування студентки напряму «Туризм» Рябенької Анастасії у Hilton Batumi

У травні 2015 року в готелі Hilton Kyiv відбувся творчий професійний конкурс, де студенти НУХТ презентували свої інноваційні ідеї За результатами участі у заході, однією з переможців конкурсу стала Рябенька Анастасія – студентка 3 курсу напряму підготовки «Туризм». За рішенням мережі Hilton Worldwide, Анастасії було надано можливість з 21 серпня по 03 вересня 2015 року пройти стажування у різних департаментах готелю Hilton Batumi (Грузія): Front office, Reservations, Food&Beverage (Restaurant Pelion, Nephele Sky Bar, Tandila Lobby Cafе, Kitchen, Banqueting, Room Service), Reservations.

Після гостинної зустрічі та поселення, наступного дня стажування розпочалось з загальної екскурсії по чудовому готелю на березі Чорного моря, де я змогла на власні очі побачити всю інфраструктуру даного закладу розміщення, дізналася асортимент надаваних послуг, познайомилась з співробітниками та ключовим персоналом, а також пройшла тренінг з техніки безпеки.

Стажування у кожному департаменті готелю розпочиналось з ознайомлення з основною метою, а також головними обов’язками департаменту.

За час стажування отримала багато нової важливої інформацію про специфіку роботи кожного відділу готелю, побачила як працює 5-ти зірковий заклад розміщення «з середини». Працівники намагалися якнайбільше розказати та показати на практиці всі нюанси та тонкощі роботи готелю.

Вдалося поєднувати роботу з відпочинком, познайомитися з чудовим грузинським курортним містом Батумі, деякими звичаями та традиціями.

Дуже вдячна мережі готелів Hilton за надану можливість такого стажування та неоціненний досвід, який допоможе мені в майбутньому. – Рябенька Анастасія.

По завершенню стажування студентка отримала відповідний сертифікат від готелю Hilton Batumi та супровідний лист до цього сертифікату.

Вітаємо Анастасію з успішним виконанням програми стажування, отриманням цінного досвіду та бажаємо подальшого професійного зростання та нових перемог!