«Сучасна система туристичної освіти в Україні»

31 березня 2017 року в рамках ділової програми 23-ї Міжнародної туристичної виставки UITT «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм» відбувся круглий стіл на тему: «Сучасна система туристичної освіти в Україні», в якому з презентацію бакалаврських та магістерських програм нашого університету у сфері обслуговування взяли участь завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу д.е.н., доцент Басюк Д.І. та голова Студентської ради факультету ГРТБ Цишек Олена.
Дарія Басюк детально представила інноваційні програми підготовки фахівців, зокрема, «Винний та гастрономічний туризм», «Технології у ресторанному господарстві». «Технології аюрведичних продуктів» та повідомила про сертифікатні програми у НУХТ. Вона наголосила, що основою ефективної підготовки фахівців в сучасних умовах є інноваційні підходи до навчальної та виховної діяльності. Олена Цишек розповіла про числені студентські ініціативи та проекти, які реалізуються на факультеті готельно- ресторанного та туристичного бізнесу, зокрема, фахові майстер – класи, активні практики, День туризму, кулінарний конкурс, День Європи тощо.
hETswmmwMTg cmYvNJrtpHQ IMG_3594 3Wk-g6BnjvE lBGctPNWdNM IMG_3595 IMG_3597 ZUdFsdDiBs0 YNoGpGEEzjc YEqBh1_PjGo wNH3TOQWzgg rOnaehXU8uM IMG_3603 Q5lcCBnkVsI NFU6gRyiNao IMG_3574 M2kmLf2ioGY IMG_3413 IMG_3436 IMG_3554 IMG_3612