«Сучасна система туристичної освіти в Україні»

31 березня 2017 року в рамках ділової програми 23-ї Міжнародної туристичної виставки UITT «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм» відбувся круглий стіл на тему: «Сучасна система туристичної освіти в Україні», в якому з презентацію бакалаврських та магістерських програм нашого університету у сфері обслуговування взяли участь завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу д.е.н., доцент Басюк Д.І. та голова Студентської ради факультету ГРТБ Цишек Олена.
Дарія Басюк детально представила інноваційні програми підготовки фахівців, зокрема, «Винний та гастрономічний туризм», «Технології у ресторанному господарстві». «Технології аюрведичних продуктів» та повідомила про сертифікатні програми у НУХТ. Вона наголосила, що основою ефективної підготовки фахівців в сучасних умовах є інноваційні підходи до навчальної та виховної діяльності. Олена Цишек розповіла про числені студентські ініціативи та проекти, які реалізуються на факультеті готельно- ресторанного та туристичного бізнесу, зокрема, фахові майстер – класи, активні практики, День туризму, кулінарний конкурс, День Європи тощо.