Цікава й насичена програма для гостей НУХТ у День відкритих дверей

Вдалий вибір майбутнього фаху – головне завдання, що нині стоїть перед старшокласниками. І детально дізнатися про всі пропозиції НУХТ, отримати вичерпні відповіді на свої питання і вибудувати для себе вектори подальшого особистісного розвитку вступники змогли сьогодні, 5 жовтня, відвідавши День відкритих дверей.

На вході до головного корпусу гостей університету вітали добрі друзі й давні партнери – екіпаж Tic Tac-мобіля (представники групи «Ferrero» в Україні). Вони подарували заряд позитиву й енергії нашим гостям, студентам і викладачам, низкою запальних конкурсів і своїми призами-подарунками учасникам.

Після такого несподіваного й веселого вітання, учасники Дня відкритих дверей могли оглянути виставку досягнень інститутів і факультетів університету, поспілкуватися з керівництвом, викладачами і студентами.

Лайфхаки щодо вступу до НУХТ традиційно підготували для майбутніх вступників фахівці Приймальної комісії та Центру моніторинга якості та координації освітньої діяльності університету. Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Вадим Серпученко надав корисні поради учням шкіл, гімназій, ліцеїв, а старшокурсники коледжів і технікумів отримали аналогічні рекомендації від начальника відділу аналітично-інформаційного моніторингу освітньої діяльності Олени Подобій.

Варто згадати, що сьогодні до університету завітало дуже багато студентів коледжів і технікумів як навчально-наукового комплексу НУХТ (Київського коледжу ресторанного господарства, Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму тощо), так й навчальних закладів, що не є нашими структурними підрозділами, зокрема Київського авіаційного технікуму. Їх цікавила можливість продовження навчання у нашому університеті не лише на споріднених спеціальностях, але й на інших.

І наостанок, також традиційна родзинка – кейс майбутніх професій – майстер-клас «Мистецтво бариста» від Владислава Дудара – переможця Ukrainian Cold Brew Championship 2019, срібного призера Ukrainian «Coffee in Good Spirits», власника кав’ярні «Transit 33/34»

Маючи вичерпну інформацію про перспективи й переваги отримання вищої освіти у нашому навчальному закладі та ближче познайомившись із нашим дружним колективом, майбутнім вступникам лишилося тільки завершити навчання у школах і коледжах, успішно здати ЗНО, подати документи до НУХТ й перемогти у конкурсному відборі.

Бажаємо успіху й чекаємо на наступну зустріч, наші майбутні студенти!
dvd3-05-10-2019 dvd8-05-10-2019 dvd15-05-10-2019 dvd25-05-10-2019 photo_2019-10-05_18-09-05 photo_2019-10-05_18-09-39