Участь професора кафедри у тренінгу експертів з акредитації освітніх програм

21-22 листопада 2019 року на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України професор кафедри туристичного та готельного бізнесу НУХТ Ірина Антоненко взяла участь у тренінгу експертів з акредитації освітніх програм, що був організований Національним агентством із забезпечення якості освіти.

Слухачам, а це викладачі з різних ЗВО України, були запропоновані кейси-симуляції (приклади взяті з Британських тренінгів підготовки експертів), де розглядалися реальні проблемні ситуації, що можуть виникнути у процесі підготовки виїздної акредитаційної експертизи ОП.

Учасники тренінгу в групах аналізували відомості про самоаналіз, ідентифікували необхідні факти і докази, симулювали ролі експертів, викладачів, роботодавців, здобувачів, гарантів ОП, керівництва ЗВО, змоделювавши реальні ситуації під час проведення акредитації.

Щиро вдячні за набутий досвід Національному агентству, а також тренерам Кузнецовій Світлані, Заплатинському Василю, Любовій Євгенії!

photo_2019-11-23_23-42-03 photo_2019-11-23_23-42-04