Участь студентів у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з туризмознавства

З 11 по 13 травня 2016 року у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з туризмознавства, в якому взяли участь понад 60 студентів, що представляли 35 вищих навчальних закладів України.

Від Національного університету харчових технологій в олімпіаді взяли участь студентками напряму підготовки 6.140103 «Туризм» Чернякова Поліна ( 3 курс) та Рябенька Анастасія (4 курс).

Конкурс складався із двох турів:

І тур – ситуаційне завдання, де конкурсантам-учасникам необхідно було вирішити комплексну проблемну ситуацію. пов’язану з проектуванням туристичного маршруту;

ІІ тур – тестування (конкурсантам-учасникам необхідно було дати відповіді на тестові завдання з фахових дисциплін);

Конкурсні завдання перевіряли знання та практичні вміння студентів з спеціалізованих навчальних дисциплін «Туристичні ресурси України», «Туристичне країнознавство», «Технологія ресторанної справи», «Технологія готельної справи», «Організація туризму», «Організація екскурсійних послуг», менеджмент та маркетинг у туризмі.

Студентки Чернякова Поліна та Рябенька Анастасія були нагороджені подяками за активну участь ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з туризмознавства.

За результатами конкурсних випробувань студентка 4 курсу Рябенька Анастасія посіла 2 місце у номінації «Теоретичне конкурсне завдання».