Участь студентів у професійному конкурсі «Career factory» від туристичної компанії «Join up!»

18 листопада 2017 року студенти 4 курсу спеціальності 242 «Туризм» Національного університету харчових технологій взяли участь у професійному конкурсі «Career factory» від відомої туристичної компанії «Join up!», де змагались зі студентами гуманітарних факультетів та географічного факультету КНУ ім Т Шевченка.
Ідея конкурсу була неординарною, адже під час заходу студенти вирішували кейси з практичними завданнями щодо розвитку туристичного бізнесу і змогли проявити різні підходи до вирішення проблеми.
Команда НУХТ представила інноваційну технологію просування туристичного продукту та зайняла призове ( друге) місце серед 8 команд, а також отримала чудові призи від туроператора.
Даний захід пройшов за підтримки крутих спікерів, які поділилися власним досвідом, розказали про кар’єрні можливості для гуманітаріїв та презентували свої вакансії Анна Васик, Ростислав Смірнов, Оксана Макієнко, Анастасія Ткачук, Олександра Кузіва, Марина Соботюк, Вікторія Антоненко.