Участь у Дні кар’єри-2020 для фастівських учнів випускних класів

26 лютого 2020 року фахівцями Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та відділу освіти Фастівської районної державної адміністрації було організовано і проведено День кар’єри у приміщенні Фастівського міського палацу культури.
Спеціальності факультету ГРТБ на цьому заході представляла доцент кафедри туристичного та готельного бізнесу Тетяна Мірзодаєва.
Захід організовано з метою реалізації орієнтації майбутніх випускників закладів освіти у виборі професії, допомогти обрати життєвий шлях, показати важливість правильного вибору конкурентоспроможної професії на ринку праці, розібратися у власних інтересах, можливостях та нахилах. День кар’єри сприяє спілкуванню учнівської молоді, як потенційних абітурієнтів, з навчальними закладами.
Відвідали захід 785 осіб – учні закладів освіти міста Фастова та Фастівського району, учні Фастівського ЦПТО та студенти Фастівського автомобільно-дорожнього технікуму, педагогічні працівники, батьки, соціальні партнери, ЗМІ.
Школярів вразило, як цікаво та насичено живуть наші студенти. Учнів та їх батьків цікавило все – як організований навчальний процес протягом навчального року, які дисципліни викладають, умови проживання в гуртожитках, організація дозвілля та безліч інших. Вичерпні й ґрунтовні відповіді вони отримували від наших фахівців. Отримали школярі й інформаційні матеріали щодо НУХТ і вступної кампанії-2020. Відвідувачі заходів були запрошені відвідати  університет 14 березня у День відкритих дверей й взяти участь у майстер-класах.
podgot2-27-02-2020 podgot3-27-02-2020