Участь у зимовій сесії Міжнародної Кapпaтcькoï Школи

Напередодні війни здобувачами магістерської програми спеціальності “Туризм” НУХТ готувалися тези до участі у зимовій сесії Міжнародної  Кapпaтcькoï Школи «Університетська освіта на шляху до сталого розвитку: чисте довкілля і безпека життєдіяльності», запланової для проведення на 24-27 лютого 2022 року. На жаль, роботу Школи було відтерміновано в зв’язку з віроломним нападом росії на Україну. В умовах що склались, оргкомітет Карпатської Школи, продовжує роботу в напрямку завершення програмних заходів Школи.
На теперішній час Оргкомітетом опрацьовані подані тези доповідей і рекомендовані для опублікування у Збірці наукових праць Школи. Публікація матеріалів стоїть у плані видавництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка, оприлюдення заплановано на травень 2022 року.
А наразі здобувачі отримали Серитфікати учасника з можливістю нарахування трьох кредитів ЕКТС в рамках академічної мобільності.
Дякуємо за співпрацю та чудову можливість розвитку!
IMG_20220420_195730_909 IMG_20220420_195725_320