Участь в онлайн-виставці, присвяченій медичному туризму у Туреччині

Протягом 04-07 лютого 2021 р. у рамках вивчення дисципліни «Організація виставкової діяльності» здобувачі 3 курсу спеціальності 242 «Туризм» разом з доцентом Тетяною Мірзодаєвою брали участь в онлайн-виставці “Turkish Medical Travel Online Expo 2021”, яка проводилась для лікарів, туристичних агенцій, страхових компаній та пацієнтів з України? Азербайджану, Болгарії, Грузії, Казахстану, Росії та інших країн.

Здобувачі прослухали презентації, підготували есе про виставку та отримали бали за виконану практичну роботу з дисципліни. Також дізналися, що дана онлайн-виставка організована Турецькою Асоціацією Медичного Туризму (THTC) за підтримки Міністерства торгівлі Турецької Республіки і є ефективним інструментом налагодження співпраці та обміну досвідом між представниками різних секторів галузі медичного туризму України, країн СНД та Туреччини в сучасних умовах глобальної пандемії.

Зазначимо, що у рамках виставки запропоновано єдину цифрову платформу для прямого зв’язку між турецькими клініками, термальними курортами, оздоровчими і курортними центрами та медичними закладами, туристичними агенціями, страховими компаніями, благодійними організаціями та потенційними пацієнтами України. Для туристичних компаній України у розвитку співпраці між Україною та Туреччиною онлайн-виставка надала чудові можливості відкриття нових напрямків медичного туризму. Для пацієнтів і туристів надано змогу прямої комунікації з провідними турецькими клініками, представлено інноваційні методи лікування за оптимальними цінами (в основному це складні випадки в галузі онкології, трансплантології, нейрохірургії, ортопедії, кардіології, стоматології як серед дорослих, так і дітей), можливості поєднання лікування та відпочинку у Туреччині.

1 2 3 4 5