Успішна кар‘єра за спеціальністю «Туризм»

Здобувачі кафедри туристичного та готельного бізнесу стали учасниками кар’єрного онлайн-фестивалю «GEO Career» 2021. Захід, організований колегами з географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, було присвячено відповіді на питання «Чи дійсно реально побудувати успішну кар‘єру, якщо прагнеш працювати й розвиватися саме за обраною спеціальністю?» Для відповіді на це питання були запрошені представники Асоціації в’їзних туроператорів України, управлінці-практики провідних туристичних операторів – Олена Бойко «Travel Professional Group» та Влад Самойлов «Coral Travel». Спікери визначили hard skills, які є стартом для побудови успішної кар’єри в туристичному бізнесі, акцентувавши увагу на секретах створення турів за різними видами туризму. Здобувачі мали можливість почути прогноз практиків щодо розвитку туризму, оцінити дії учасників ринку під час епідемічної кризи. На вимогу часу, на прикладі діяльності групи компаній «АРКТУР», було визначено навички необхідні для роботи з онлайн-каналами продажу у туризмі. Крім того, Олексій Волков підкреслив потенціал розвитку гастрономічного туризму у світі та в Україні. За результатом «GEO Career» здобувачі знають, що успішна кар’єра за спеціальністю «Туризм» – це не тільки мрія, це – досяжна мета.

Дякуємо колегам з географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка за можливість участі у Дні кар’єрних можливостей «GEO Career»!