Відбулись онлайн захисти кваліфікаційних робіт здобувачів-бакалаврів

15-19 червня 2020 року на кафедрі туристичного та готельного бізнесу відбувся захист кваліфікаційних робіт на здобуття ОС «Бакалавр» денної форми навчання зі спеціальності 242 “Туризм”.

Екзаменаційну комісію очолила д.е.н., професор кафедри туристичного та готельного бізнесу Ірина Антоненко. До складу комісії також увійшли: к. ф.-м. н., доцент Тетяна Примак, к.е.н, доцент Віктор Тринчук, к. геогр. н., доцент Катерина Верес.

Усі дні стали хвилюючими як для 56 випускників, так і для викладачів – керівників кваліфікаційних робіт. Та всі бакалаври виправдали сподівання, оскільки роботи були виконані на актуальну тематику розвитку внутрішнього та міжнародного туризму в Україні, на високому науковому рівні, із застосуванням сучасного інструментарію економічних та географічних досліджень.

Також уперше відбулись захисти групи англомовного проєкту іноземною мовою.

За результатами захисту кваліфікаційних робіт троє випускників–бакалаврів – Ждана Бурдейна, Анастасія Рябоконь та Тетяна Григор’єва рекомендовані для отримання червоного диплому.

Вітаємо здобувачів із успішним захистом кваліфікаційних робіт та чекаємо на подальше навчання у магістратурі!