Відбувся другий осінній День відкритих дверей НУХТ

30 листопада університет знову гостинно розчинив двері перед майбутніми вступниками – відбувся другий осінній День відкритих дверей. У НУХТ, як зазвичай у такі дні, було людно і гамірно – тільки студентів старших курсів коледжів із усієї України приїхало понад 400! А ще школярі, їх батьки й друзі. В нашому університеті раді всім, тож готувалися заздалегідь, старалися підготувати цікаву й насичену корисними лайфхаками програму, врахувати всю нюанси, якнайкраще зустріти гостей, для яких нинішнє знайомство з нашим навчальним закладом може стати дороговказом у майбутньому виборі професії, спрямувати шляхом успіху й вдалого визначення життєвих векторів.

Розпочався Open NUFT з ознайомлення зі структурними підрозділами – навчально-науковими інститутами, факультетами, підготовчим відділенням. Їх адміністрація, викладачі, співробітники й студенти презентували освітні програми, за якими здійснюється підготовка, інноваційні методики викладання, можливості заняття науковими дослідженнями, організацію дозвілля, відповідали на численні питання.

У актовій залі всі бажаючі могли здійснити відеоекскурсію й побачити усі родзинки освітніх пропозицій НУХТ, а також почути від випускників різних років про їх кар’єрні успіхи, якими вони завдячують своїй Альма матер – київському харчовому, переглянувши запропоновані до їх уваги фільми.

Далі присутніх тепло й щиро привітав від ректора університету Анатолія Українця й усього колективу НУХТ перший проректор Володимир Яровий. Він розповів майбутнім вступникам про високий авторитет університету у освітніх і наукових колах, як нашої країни, так і зарубіжжя, про затребуваність наших випускників на ринку праці, про те, що навчання у НУХТ здійснюється за навчальними планами, що відповідають європейським.

Приємним бонусом для гостей став уже традиційний розіграш подарунків від студентської ради університету. Серед усіх, хто зареєструвався на початку заходу й заповнив невеликі анкети, були випадковим чином обрані щасливчики, яким дісталися екосумки та футболки зі символікою НУХТ.

Не оминули організатори Open NUFT увагою і питання, що турбують майбутніх вступників і їх батьків не менш, ніж правильний і вдалий вибір професії і закладу вищої освіти, в якому її здобувати, – правила прийому, умови вступу, важливі дати, розрахунок конкурсного балу, чим відрізняється прохідний бал від порогового тощо. На всі ці питання й багато інших вони отримали вичерпні ґрунтовні відповіді – старшокласники від заступника відповідального секретаря приймальної комісії Вадима Серпученка, студенти коледжів від начальника відділу аналітично-інформаційного моніторингу освітньої діяльності Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності університету Олени Подобій.

І наостанок найцікавіше – кейс майбутніх професій у вигляді майстер-класів. Викладачі кафедри туристичного та готельного бізнесу провели лекторій, присвячений підготовці до складання ЗНО з географії. Завдяки надзвичайно насиченому тренінгу учасники дізнались про найважливіші аспекти ефективної підготовки до такого важливого і хвилюючого іспиту, як зовнішнє незалежне оцінювання.

Усім, у кого не вийшло завітати до НУХТ цього дня, не варто засмучуватися – попереду ще зимові й весняні Дні відкритих дверей. Їм просто варто слідкувати за нашими анонсами на офіційному сайті університету та у соціальних мережах. Наш колектив буде радий бачити і вже знайомі обличчя й тих, хто завітає вперше. Головне, щоб озброєні повним пакетом інформації, наші гості змогли визначити свої пріоритети й зробити правильний вибір. І будемо сподіватися, що вибір цей буде на користь НУХТ!

open7-30-11-2019 open20-30-11-2019 open28-30-11-2019 open30-30-11-2019 open33-30-11-2019 photo_2019-12-01_17-57-34 (2) photo_2019-12-01_17-57-34 (3) photo_2019-12-01_17-57-34

open2-30-11-2019