Відбувся онлайн-День відкритих дверей НУХТ

30 травня відбувся онлайн-День відкритих дверей НУХТ, який, враховуючи карантинні обмеження, цього разу відбувався у форматі прямого ефіру на каналі в Instagram та відеоконференцій на сервісі ZOOM.

Докладно про наш навчальний заклад розповіла учасникам заходу начальник відділу аналітично-інформаційного моніторингу освітньої діяльності Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності університету Олена Подобій.

Про цьогорічні правила прийому до закладів вищої освіти, умови вступу до нашого вишу та особливості цьогорічної вступної компанії йшлося у виступі директора Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності університету Ігоря Житнецького.

Студентське дозвілля, спорт, гуртожитки, академічну мобільність презентував голова студентської ради університету Олександр Висоцький. Після його виступу відбувся вже традиційний під час днів відкритих дверей розіграш призів від студради для учасників заходу, що зареєструвалися для розіграшу. А таких було 82 із різних куточків України. За допомогою програми-генератора, тут же у прямому ефірі були визначені 10 переможців, що стали щасливими володарями екосумок із символікою НУХТ і спецподарунками від студентської ради. Призи будуть надіслані «Новою поштою» до учасників розіграшу у Київ, Полтаву, Сваляву, Житомир, Південноукраїнськ, Фастів та інші населені пункти.

Далі усі охочі могли приєднатися до спілкування з деканами факультетів, директорами навчально-наукових інститутів, завідувачами і викладачами випускових кафедр під час відеоконференцій.

Яскраву презентацію факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу супроводжували докладні пояснення заступників декана факультету Наталії Бондар, Віти Цирульнікової, відповідальної за профорієнтаційну роботи Віри Зуйко, доцента кафедри туристичного та готельного бізнесу Тетяни Мірзодаєвої.

Майбутніх вступників цікавили найрізноманітніші питання: як правильно розставити пріоритети, вартість навчання, детальніше про спеціальності, прохідні бали, де можна отримати цифровий підпис, чи потрібно робити медичну довідку для вступу і скільки вона дійсна, коли почнеться навчання на 1 курсі, чи є пільги для багатодітних, вимоги для вступу на заочну форму навчання, вступ після армії, чи є пільги для дітей-інвалідів, чи є у НУХТ військова кафедра, чи потрібно подавати 2 різні заяви на ЄВІ для вступу у магістратуру на 2 різних факультети, як вступати іноземцям, якщо кордони закриті, чи можна особисто приїхати до приймальної комісії та зареєструвати особистий кабінет там, чи є у вас якісь концертні заходи тощо, що робити, вступникам, які закінчили коледж і хочуть вступити до НУХТ, а їм приходять повістки до військкомату, де вимагають довідку з університету про вступ, чи має НУХТ власну футбольну команду, коли відбувається заселення в гуртожиток, які документи необхідні при переведенні з іншого вишу, як впливає сільський коефіцієнт на вступ та багато інших. На всі вони отримали вичерпні відповіді.

А всім, хто не встиг приєднатися до заходу і задати свої запитання, або у кого питання виникли після його завершення, рекомендуємо слідкувати за нашими анонсами на офіційному сайті університету та наших сторінках у соціальних мережах – адже попереду ще не одна зустріч.

Бажаємо усім випускникам шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів  успішного складання ЗНО і вступу на омріяну спеціальність!

dvd2-30-05-2020-31-05-2020 dvd13-30-05-2020-31-05-2020 dvd15-30-05-2020-31-05-2020 dvd16-30-05-2020-31-05-2020 dvd18-30-05-2020-31-05-2020