Відкрите практичне заняття з дисципліни “Бізнес планування”

28 березня 2017 року відбулося відкрите практичне заняття ст. викладача, к.е.н. кафедри туристичного та готельного бізнесу Музички Є.О. з дисципліни «Бізнес планування», на тему «Розробка імітаційної моделі бізнес-плану підприємств» для студентів 4 курсу англомовного проекту ТУ 4-12А.
Під час заняття було проведено усне опитування та тестування для контролю студентів знань лекційного матеріалу. На протязі заняття студенти виконували завдання «Карта ідей», мета якого навчитися використовувати існуючі методи пошуку підприємницьких ідей на прикладі модифікації методу розумового штурму («мозкової атаки»), а саме – методу карти ідей. Також під час заняття студенти приймали участь в діловій грі «Акули бізнесу» де навчалися представляти презентації своїх бізнес-ідей потенційним інвесторам.
Фото1314 Фото1317 Фото1313 Фото1312 Фото1305