Відкрите заняття з дисципліни “Глобальні дистриб`юторські системи”

Яким классом хочуть подорожувати сучасні туристи? Це практичне питання було у центрі уваги магістрів спеціальності “Туризм” під час відкритої лекції доцента кафедри туристичного та готельного бізнесу Примак Т.Ю., що відбулась 3 квітня 2018 року. Лекція на тему “Тарифи глобальних дистриб’юторських систем” була присвячена особливостям тарифів та способам ефективного пошуку оптимального тарифа для клієнтів туристичних підприємств. 

На лекції було розлянуто принципи класифікації тарифів за різними ознаками, надані характеристики обслуговування за певними класами та визначено алгоритм пошуку тарифів зі специфічними опціями – за класом обслуговування чи бронювання, з урахуванням сезонності, за різними типами маршрутів, для різних авіакомпаній та тарифів IATA. Було наголошено на важливості врахування правил тарифу, визначено команди їх пошуку, визначення маршруту та класу бронювання для обраного клієнтом тарифа. 
Студенти навчилися “читати” дисплей тарифів, визначати їх основні обмеження, зрозуміли специфіку такс для різних країн світу. У підсумку, це дало їм змогу отримати унікальний досвід роботи з тарифами у сучасних глобальних системах дистрибуції.
Лекція отримала високу оцінку фахівців кафедри, які відзначили високу актуальність навичок роботи з тарифами  глобальних дистриб’юторських систем   для професіного успіху майбутнього менеджера з туризму. 
20180403_100017

20180403_100106