Відкрите заняття з дисципліни “Готельна справа”

17 квітня 2018 року відбулося відкрите практичне заняття асистента кафедри туристичного та готельного бізнесу Маршаленко М.П. з дисципліни «Готельна справа» на тему «Українські та міжнародні Асоціації готельних підприємств» із студентами 1 курсу англомовного проекту напряму підготовки «Готельна справа».
Основними завданнями, які були поставлені викладачем на початку заняття були: експрес-тест знань студентів за матеріалом пройденої лекції, доповіді студентів по заданій тематиці, а також дискусійна панель після кожної доповіді.
Під час заняття відбувалося вільне спілкування викладача з аудиторією, студенти активно приймали участь у відкритій дискусії. Наприкінці заняття студенти отримали нове завдання на наступне практичне заняття. Невимушена атмосфера та широкий арсенал наочного відеоматеріалу, ретельна підготовка студентів та досвід викладача забезпечили високу якість як сприйняття матеріалу, так і відкритого заняття.
20180417_095435 (1)

20180417_095411