Відкрите заняття з дисципліни “Страхування у туризмі”

22 березня 2018 року відбулась відкрита лекція «Страхування майна» к.ф-м.н., доцента кафедри Івченко Л.О. з дисципліни “Страхування у туризмі” для студентів 4 курсу навчання спеціальності “Туризм”.
На прикладі реальних подій в Україні і за кордоном розглянуті актуальні питання страхування ризиків, які виникають у процесі будівництва і експлуатації готелю. Обговорено сучасні позитивні тенденції, які спостерігаються в страхуванні майна готелів, що пов’язані з роботою міжнародних мережевих операторів і наявністю іноземних інвестицій у готельному бізнесі України. Розглянуто актуальні проблеми страхування багажу туристів і шляхи підвищення якості туристичного страхування, що є невід’ємною частиною комплексного туристичного пакету.
Любов Олександрівна на високому науково-теоретичному та методичному рівні представила до уваги студентів матеріал, який неодмінно стане їм в нагоді під час проведення практичних занять та при формуванні професійних компетенцій.

viber image

viber image2