Винагорода за знання – поїздка у Туреччину!

Студентка 4 курсу спеціальності 242 «Туризм» Анна Арутюнян, яка стала переможницею ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади, відвідала м.Кемер (Туреччина) з метою професійного стажування.
Протягом семи днів, з 9 по 16 вересня, вона ознайомилась з готельною базою м. Кемер, системою туристичного обслуговування та окремими туристичними об’єктами Анатолійського узбереззя. Зокрема, відвідала візитну картку Кемеру – гору Олімпос (2365 м), яка є найвищою точкою Національного парку Олімпос.
Під час екскурсій Анна також побачила церку Святого Миколаюя у м. Мира, античні руїни та залишки лікійських поховань у Демре та затнулий острів Кекова.
За організацію цікавої та корисної поїдки кафедра туристичного та готельного бізнесу висловлює вдячність головному спонсору ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з туризму – туристичній фірмі «Каліпсо – тур» та її директору – Еркану Чавушу.
hdr IMG_20181020_151806_735 IMG_20181022_151814_219