Виступ завідувача кафедри Басюк Д. І. на телеканалі UA:Перший та на Українському радіо

Завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Дарія Басюк взяла участь у прямому ефірі програми «52 вікенди», що виходить у прямому ефірі щосереди на телеканалі UA:Перший та на Українському радіо водночас. Її мета – пропагувати, популяризувати міста, регіони України, розповідати про їх туристичну привабливість, цікаві вікенди.

Гості програми – представники регіональних туристичних активів, професіонали та експерти турбізнесу, краєзнавці, тревел-блогери. Дарія Іванівна взяла участь у обговорення теми: “Сучасний стан розвитку винного туризму на Закарпатті, найцікавіші об’єкти винного туризму Закарпаття, туристична інфраструктура, винні та гастрономічні фестивалі” та представила напрацювання науковців НУХТ у даній сфері.

Відео можна переглянути тут
Записати