Виїзний екстрим-семінар у Кам’янці-Подільському

7-9 листопада у м. Кам’янці-Подільському під керівництвом Рудєва Ігора Миколайовича відбувся міжуніверситетський кафедральний семінар з активного туризму, в якому взяли участь студенти першого та другого курсів напряму «Туризм» НУХТу та студенти першого курсу КУТЕПу. Основною метою семінару було знайомство з унікальною спортивною печерою України – «Атлантида», туристичними ресурсами району для організації турів з активного туризму та, звичайно, обмін знаннями.

Учасники семінару пройшли одним із маршрутів карстової печери Атлантида, яка відкрила їм величезне розмаїття форм гіпсових кристалів на стінах та склепіннях печери; фантастичні «кришталеві квіти» – геліктити, яким сотні тисяч років; цілі тематичні зали: зал «Гагаріна», стеля якого нагадає нескінченну кількість зірок на нічному небі, зал «Ніс», в якому можна дізнатися як печера «дихає», зал «Підкорювачів печер», де у печерного вівтаря кожен дає клятву, що ніколи не принесете шкоди печері. Подолавши «Спуск альпіністів», можна було насолодитися залами «Анічкіні Сльози», «Золота Осінь», «Костел». Кульмінацією маршруту було проходження через вузькі щілини «Тухіс» та «Китовий Вус», де прийшлось попрактикуватися у гнучкості. Але з допомогою спелеологів Хмельницького Спелео Клубу Ткачук Іванни і Романа Федчука, інструкторів туристичного клубу «Время не ждет» Сиротенко Наталії і Андрія Лемещенка та, звичайно, Рудєва І.М. всі перешкоди було пройдено. Студенти отримали безліч незабутніх вражень і емоцій.

Другий день семінару відкрив учасникам мальовничі та цікаві місця Кам’янця-Подільського, ознайомив з історією краю та славнозвісною місцевою фортецею.

Щиро вдячні всім за участь та до нових зустрічей!