Захист дипломних магістреських робіт

20-22 лютого 2017 року на кафедрі туристичного та готельного бізнесу вперше відбувся захист дипломних робіт освітнього ступеню «магістр», спеціальності «Туризмознавство (за видами)». Головою екзаменаційної комісії було запрошено доктора географічних наук, професора, завідувача кафедри країнознавства і туризму Балабанова Геннадія Васильовича, у складі комісії працювали завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу НУХТ, д.е.н.,доцент Басюк Д.І., д.е.н., професор Антоненко І.Я., к.н. з держ. упр., доцент Розметова О.Г. Усі дні стали хвилюючими як для 19 випускників, так і для викладачів – керівників кваліфікаційних робіт. Та всі магістри виправдали сподівання, оскільки роботи були виконані на актуальну тематику розвитку внутрішнього та міжнародного туризму в Україні, високому науковому рівні, із застосуванням сучасного інструментарію економічних та географічних досліджень.
За результатами захисту дипломних магістерських робіт двоє випускників – магістрів – Сасник Ольга та Рознятовська Мар’яна рекомендовані для отримання червоного диплому та двоє (Гембець Алла та Хашімова Анастасія) – для подальшої наукової діяльності і навчання в аспірантурі. Також троє магістрів з туризмознавства, а саме Пархоменко Олександр, Сасник Ольга та Гембець Алла успішно завершили програму отримання подвійного диплому з Вищою школою менеджменту та охорони праці в Катовіце.
Варто зауважити, що тематика дипломних робіт була спрямована на розвиток туристичної сфери і всі студенти запропонували реальні шляхи покращення сучасного ринку туристичних послуг. Отож, з гордістю можемо стверджувати, що у туризму в нашій країні є майбутнє!
захист_4 захист_3 захист_2 захист_1 захист