Ознайомлення яготинських учнів з особливостями навчання на кафедрі туристичного та готельного бізнесу

11 листопада 2019 року доцент кафедри туристичного та готельного бізнесу Тетяна Мірзодаєва відвідала спеціалізовані загальноосвітні школи I-III ступенів №1 і №2 у м. Яготин з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Під час бесіди зі студентами Тетяна Віталіївна розповіла про особливості фахової підготовки за освітніми ступенями бакалавра та магістра, роботу студентського самоврядування та можливості реалізації здобутих знань випускників НУХТ.

У свою чергу школярі проявляли інтерес стосовно проходження практики та умовами проживання для іногородніх студентів.

Майбутнім абітурієнтам було роздано інформаційні буклети та запрошено на День відкритих дверей НУХТ, що відбудеться  30 листопада 2019 року.

photo_2019-11-11_13-58-59 photo_2019-11-11_13-59-00 (2)