Зустріч студентів з представником туристичної компанії «KrainaUa»

img_1955 13 жовтня 2016 року в Національному університеті харчових технологій відбулася зустріч студентів 3 та 4 курсів спеціальності «туризм» з представником туристичної компанії  «KrainaUa» Володимиром Стрєльцовим, який розповів студентам про туристичну компанію «KrainaUa»,  особливості роботи туристичного бізнесу в Україні, проблеми з якими стикаються працівники галузі при розробці та організації турів по Україні, а в кінці зустрічі запросив студентів на співбесіду по їх працевлаштуванню в компанії у вільний від навчання час. Як зазначив Володимир Стрєльцов туристичний бізнес в Україні потребує молодих, енергійних, креативних, цілеспрямованих, а головне кваліфікованих спеціалістів, тому у студентах спеціальності «туризм» він вбачає потужний кадровий потенціал туристичної галузі загалом.

Варто зазначити, що «KrainaUa» – це потужний туроператор, який представлений на ринку туристичних послуг України з 2007 року  (www.kraina-ua.com/ua).img_1945img_1948img_1975