Зустріч студентів з представником туристичної компанії TPG

25 квітня 2018 року відбулася зустріч студентів 3 курсу спеціальності “Туризм” з менеджером туристичної компанії TPG Oльгою Лісовською.
Пані Ольга розповіла про актуальні пропозиції турів від ТРG та особливості організації франчайзингової агенції. Також вона запросила студентів до співпраці під час практики та стажування.
Позитивний досвід співпраці з ТРG уже є у кафедри туристичного та готельного бізнесу, адже магістранка Чернякова П. з січня 2018 року отримує іменну стипендію за перемогу в конкурсі “Майбутнє туризму з TPG”.
Додатково: компанія Travel Professional Group на ринку туристичних послуг з 1994 року. Серед їх партнерів – туроператори понад 40 країн світу, провідні авіакомпанії (Air France, Lufthansa, Austrian Airlines, SAS, Baltic Airlines, KLM, MAУ, Windrose, Fly Dubai, та ін.).
viber image